PETROL VE DOĞAL GAZ

Tekfen Mühendislik, doğal kaynaklara ihtiyacın artması nedeniyle hızlı bir şekilde büyüyen Petrol ve Doğal Gaz sektörüne yüksek kalitede yönetim ve teknik hizmetler sunan uluslararası bir profesyonel hizmet sağlayıcısıdır.

Uzmanlaşmış proses mühendisliği ekibimiz, petrol ve doğal gaz süreçlerinin ileri simülasyonu ve analizi konusunda deneyim sahibidir ve detay mühendislik çalışmalarının geliştirilmesi için temel hizmetler sağlar. Makine ve borulama mühendisliği ekibi, basınçlı tankların ve ısı eşanjörlerinin hidrolik tasarımını ve detaylandırılmasını sağlayan temel disiplinlerden birisidir. Enstrümantasyon ve kontrol bölümümüzün desteğiyle, proses denetleme, kontrol ve otomasyon sistemleri, yangın ve gaz algılama sistemleri, SCADA, kapalı devre kamera sistemleri, saha enstrümantasyonu ve aktüatörlü vanalar, telekomünikasyon sistemlerinde uzmanlık bilgileri sağlamaktayız.

Genel olarak Tekfen Mühendislik, çok disiplinli bir mühendislik şirketi olarak, Petrol ve Doğal Gaz sektörü için her tür mühendislik hizmeti sunmaktadır.